Najlepszy czas dla singli na randkowanie

Okres trwania kwarantanny naprawdę trudno jest nazwać czasem sprzyjającym randkowaniu. W końcu musimy utrzymywać od siebie dystans i nawet restauracje czy kina przez bardzo długi czas były pozamykane. Skąd zatem tak wiele opinii singli mówiących, że czas trwania epidemii był dla nich wielkim przełomem w randkowaniu?

Portale randkowe

Pierwszy powód jest banalny, ponieważ w sieci pojawiło się po prostu więcej osób chętnych do zapoznania się. Nie mieli innej opcji, więc pojawili się tutaj. Nie to jest jednak najważniejsze. Zdecydowanie istotniejsze jest to, że randki online stały się nie tylko podstawowym sposobem na rozpoczynanie komunikacji, ale przerodziły się w narzędzie, które nie jest tylko środkiem do celu, a celem samym w sobie.

Portal randkowy dla normalnych ludzi

Wiele osób traktuje randki internetowe tylko jako szybką trampolinę do znajomości offline, ale jest to błąd, ponieważ pomijają oni fazę realnego poznawania się i sprawdzania, czy są z potencjalnymi partnerami w jakimkolwiek stopniu kompatybilni.

Kiedy spotkać się w realu?

Teraz nie ma szans na chodzenie na skróty, bo dawny cel jest najzwyczajniej w świecie nieosiągalny i o związek trzeba się postarać w bardziej znaczący, wolniejszy i trwalszy w dłuższej perspektywie czasu sposób.

Be the first to comment on "Najlepszy czas dla singli na randkowanie"

Leave a comment